Mimarlar Odası İnternet Şubesi

Mimarlar Odası Genel Merkezi'nin yönetiminde olan ve Mimarlar Odası sistemlerine kayıtlı üye bilgilerinize, aidat borçlarınıza, üzerinizde görünen şantiye şefliklerine vb. tüm sicil bilgilerinize erişebileceğiniz İnternet Şubesi için e-posta adresinizin yetkilendirilmiş olması gerekmektedir.

• Daha önce "WEB Üzerinden Yapılacak Üyelik İşlemlerine İlişkin Sözleşme"yi imzalayıp şubenize verdiyseniz şifrenizle girebilir, şifrenizi hatırlamıyorsanız "Şifremi Unuttum" butonuna tıklayarak şifrenizin kayıtlı e-posta adresinize gönderilmesini sağlayabilirsiniz. Sistemde kayıtlı e-posta adresiniz değiştiyse ilgili şubenizle görüşerek bilgilerinizi güncellemeniz gerekmektedir.


• Daha önce sisteme giriş yapmadıysanız sifre@mo.org.tr’ye yazarak "Ad-soyad, sicil numarası, TC numarası, geçerli e-posta adresi ve telefon numarası" bilgilerinizi iletmeniz ve kayıt olmanız gerekmektedir. İlettiğiniz bilgiler sistemdeki bilgilerinizle uyuşuyorsa üye girişi yapmanız için gerekli olan şifre tarafınıza e-postayla gönderilecektir.

 

İletişim için: Mimarlar Odası Genel Merkezi - 0312 417 37 27 - info@mo.org.tr