BÜRO TESCİL BELGESİ İŞLEMLERİ HAKKINDA ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Değerli Meslektaşlarımız,

2024 Yılı için yapacağınız Büro Tescil Belgesi işlemleri için gerekli evraklar web sitemiz https://www.antmimod.org.tr/buro-tescil-belgesi-sartlari adresinde belirtilmektedir. Evraklarla ilgili önemli bir husus hakkında bilgilendirme yapmak isteriz. Evrakların tümü muhasebeciniz tarafından sizlere ulaştırılabilir veya e-devletinize giriş yapabiliyorsanız evraklara internet üzerinden sizin de ulaşmanız mümkündür.

  • Vergi Levhanızı İnternet Vergi Dairesi'ne giriş yaptıktan sonra arama kısmına "Vergi Levhası" yazarak oluşturabilirsiniz (E-vergi levhası kabul edilmemektedir, Standart Vergi Levhası oluşturmalısınız).
  • Mükellefiyet Yazınızı da yine İnternet Vergi Dairesi'ne giriş yaptıktan sonra "İşlem Başlat > Mükellefiyet İşlemleri > Mükellefiyet Yazısı Talebi (Merkez ve Şube)" sırasıyla ilerleyerek veya https://www.turkiye.gov.tr/gib-ivd-mukellefiyetyazitalep adresinden oluşturabilirsiniz.
  • ATSO Ortaklık Belgenizi ATSO Online İşlemler üzerinden https://www.atso.org.tr/tr/hizmetler/uye-rehberi/online-islemler linkine tıkladıktan sonra "Ortaklık Belgesi"ni seçerek oluşturabilirsiniz.
  • SGK Tescil ve Hizmet Dökümünüz e-devlet üzerinden barkodlu olarak oluşturulabilmektedir. 

Antalya merkez ilçeleri dışındaki ilçelerden yapılacak Büro Tescil Belgesi başvuruları için belgelerinizi info@antmimod.org.tr adresimize e-posta olarak gönderebilirsiniz. 

 

Para gönderimi yapmadan önce evraklarınızı mutlaka e-posta ile iletiniz ve şubeyi arayarak bilgi veriniz.

 

Ödeme için Havale /EFT yapabilir veya uzaktan kart işlemi (mail order) de yaptırabilirsiniz.  Mail order işlemlerinde taksit yapılamamaktadır ve kartınızın bu işlem için izni olmalıdır. Havale /EFT işlemlerinde Açıklamada Ad-Soyad-Sicil No, 2024 Aidatı, BTB Ücreti vb. olarak belirtiniz. 

BANKA/ŞUBE : DENİZBANK / KONYAALTI
HESAP ADI     : TÜRK MÜHENDİS VE MİMAR ODALARI
IBAN                : TR02 0013 4000 0005 3608 3000 25

 

Eşit Taksitle Ödeme Yapabileceğiniz Kredi Kartları

Bonus - 3 Taksit
Maximum - 3 Taksit
World - 3 Taksit