RUNATOLIA 2019`DA ANTÇEV İÇİN KOŞUYORUZ

Değerli Meslektaşım,

3 Mart 2019 Pazar Günü gerçekleşecek Runatolia 2019 Antalya koşusunda Mimarlar Odası Antalya Şubesi olarak “Koşarak Yanımda Ol” sloganıyla Antalya Çağdaş Eğitim ve Kültür Vakfı (ANTÇEV)’nı destekliyoruz. Bu koşuda Mimarlar Odası Antalya Şubesi Takımı olarak yer almak için aşağıda detaylı olarak anlatılan adımları izleyebilir ve siz de bizimle beraber koşarak ANTÇEV’e destek olabilirsiniz. Son kayıt tarihi 22 Şubat 2019!

Tüm sorularınız için Mimarlar Odası Antalya Şubesi veya Antalya Çağdaş Eğitim ve Kültür Vakfı (ANTÇEV) ile iletişime geçebilirsiniz.

  • Mimarlar Odası Antalya Şubesi                                  : 0 242 237 86 92 | D:2
  • Antalya Çağdaş Eğitim ve Kültür Vakfı (ANTÇEV) : 0 242 247 21 89

 

Nasıl Kayıt Olabilirim?

  1. Runatolia Koşusu için adımları izleyerek kayıt olun.takımınızı Mimarlar Odası Antalya Şubesi olarak seçmeyi unutmayın! Kayıt için: https://runatolia.com/ (İlk kez koşuyorsanız 10 km’yi seçmenizi öneririz.)
  2. Adım Adım Platformunda kendi kişisel sayfanızı oluşturarak kampanya açın. Koşu takımı kısmında takımınızı Mimarlar Odası Antalya Şubesi olarak seçmeyi unutmayın! Kayıt için: https://ipk.adimadim.org/site/signup

 Kayıt için rehber video (Bu linki tıkladığınızda kişisel sayfanızı nasıl oluşturacağınız size görsel olarak anlatılıyor) https://www.youtube.com/watch?v=ZK-BgSvJwn8

 

Detaylı Bilgi İçin : http://www.antcev.org