RENSEF Yenilenebilir Enerji Sistemleri ve Enerji Verimliliği Fuarı`nın 2.`si düzenleniyor

30 Ekim - 2 Kasım 2014 tarihleri arasında Antalya Cam Piramit'te RENSEF Yenilenebilir Enerji Sistemleri ve Enerji Verimliliği Fuarı'nın 2.'si düzenleniyor.


RENSEF 2014 Fuarı’nda, güneş enerjisi, biyogaz, biyoatık ve enerji verimliliği konularında sektör mensupları ve enerji yatırımcıları, yatırım yapmaya düşünenler bir araya geliyor. Agoras Fuarcılık Hizmetleri tarafından düzenlenen RENSEF Fuarı’nın hedefi Akdeniz’de turizm ve tarım yatırımcılarına başta enerji verimliliği, güneş enerjisi, biyokütle enerjisini anlatmak isteyen firmalarla ulusal ve uluslararası yatırımcıları buluşturmak. RENSEF Fuarı’na güneşten elektrik üreten, güneş enerji sistemleri için panel ve invertör üretimi yapan, solar sulama çözümleri geliştiren, biyokütle ve biyogaz konularında çalışan firmalar ve kurumlar katılıyorlar.
Antalya'da ve ülkemizin güneyinde enerji konusunda düzenlenen ilk fuar olma özelliğini taşıyan RENSEF Fuarı’nda, katılımcıların deneyimlerini ve birikimlerini paylaşabilecekleri RENSEF Forum kapsamında çeşitli paneller, konferanslar ve Ticari sunum toplantıları da yer alıyor.
30 Ekim – 2 Kasım 2014 tarihleri arasında Antalya Cam Piramit’te düzenlenecek olan 2. RENSEF Yenilenebilir Enerji Sistemleri ve Enerji Verimliliği Fuarı hakkında güncel bilgiler ve online davetiye almak için www.rensef.org adresine tıklayınız