Binalarda Enerji Verimliliği Sempozyumu

17 Mart 2015, Salı günü Antalya Mimarlar Odası’nda “Binalarda Enerji Verimliliği” konulu bir sempozyum gerçekleşecektir. 

Değerli Üyemiz,

16 – 20 Mart 2015 tarihleri arasında Alman – Türk Ticaret ve Sanayi Odası, Federal Almanya Ekonomi Bakanlığı desteğiyle Antalya’da binalarda enerji verimliliği konusunda uzman şirketlerin katıldığı bir iş gezisi düzenlemektedir.

Bu iş gezisi kapsamında, 17 Mart 2015, Salı günü Antalya Mimarlar Odası’nda “Binalarda Enerji Verimliliği” konulu birsempozyum gerçekleşecektir. Organizasyonun amacı; Alman firmalar ile Türk firmaları biraraya getirerek firmalar arasında iş birliği gerçekleştirmektir. Sempozyuma katılmak isterseniz, internet sayfamız üzerinden online kayıt yaptırabilirsiniz. http://www.dtr-ihk.de

18 - 20 Mart 2015 tarihlerinde Alman firmalar Türk şirketleri ziyaret edeceklerdir. İş gezisi; katılan firmalara, Alman firmalar ile iş birliği yapmak veya fikir alış verişinde bulunmak için eşi bulunmaz bir fırsat sunmaktadır. Katılan Alman firma FİRMA PROFİLLERİni internet sayfamızda bulabilir, bu profillere bakarak, ilgilendiginiz firma ya da firmaları belirleyebilirsiniz.

Alman firmaların, sizin şirketinizi de ziyaret etmelerini istediğiniz taktirde, internet sayfamızda bulunan FİRMA ZİYARETLERİ BAŞVURU FORMUnu doldurarak bize göndermeniz gerekmektedir.

Şirket profilinizi oluşturabilmemiz için, lütfen soru formunu eksiksiz doldurunuz. Başvurular, geliş sırasına ve profil uygunluğuna göre değerlendirilecektir. Firma ziyaretleri sadece Antalya ve yakın çevre için geçerlidir.

Sempozyum esnasında Almanca-Türkçe simultane tercüme yapılmaktadır. Sempozyum ve firma ziyaretleri katılımıücretsiz fakat kayıt zorunludur.